Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye âdemış, cihan üzerinde makul alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak ama başına öne çıkan en koskocaman oranda ilaç bağırsakerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu koskocaman adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çalışmak istediği kayranı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun marifet dağarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çalışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen sarrafiyearı mealında ülkesini sabah akşam özümleme fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat sarrafiyevuruları ile de meşhurdur. 143 adet sarrafiyevurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani acil gelişen vakalarda hızlı sonuç alınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında imdi gerçek bir spesiyalist olmasıyla alay malay kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koskocaman bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında nokta edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa sürülen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise yaratma ortada en çok berat sarrafiyevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Adamı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çalışmalarla beşeriyet tarihine faydasını hiç az etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı sayesinde yalabık aksiyonlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse da asla çalışmalarından vazgeçmemiş sabah akşam olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay bulunmak üzere iyileştirme yuğrunda geliştirdiği daşkeleri keşfederek beşeriyet tarihine koskocaman bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese de bazı maliyetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tesviye etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz kuvvetlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece bilinen şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (semt bulaşık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonrasında ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Tamam çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biröte şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda nokta almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Ser Medarsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca daşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak aksiyonler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta semtıkların geçmesi bağırsakin makul bir dakikaı beklesek da kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de bağırsakerisinden hafif bir biçimde iyileştirme edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Hassaten cinsel aksiyonlev bozukluğunu da iyileştirme geçirmek bağırsakin kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış ode karşı dirençli ve kuvvetlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat sarrafiyevurularının 2000 adetine doğruın doğruluk sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı aksiyonleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal yaşamdan ırak zaruri nesil istirahatlarine maruz mütebaki cihan toplumlarında biröte alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü beyan fail Spektral Holding Idare Yerleşmiş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına konstrüksiyonlabilecek en namuslu katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koskocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna nüsha çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da koskocaman gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde nokta kayran diğer marifet adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok koskocaman bir oranda farmasötik daneşelendiren patentinin doğruluk sahibi olması ve sarrafiyevurusunu ilk yapan nefer olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın baş ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık kayranında çalışmalarını sabah akşam hoşgörülületerek sabah akşam faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biröte el Türkiye Senenin Bilgi Adamı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde değil mekân haricinde yani küresel anlamda da biröte ödülleri alarak bulduğu farklı devaların alınlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile alay malay yalabık aksiyonlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı aksiyone yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar biröte farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken nüsha faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye sarrafiyeladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çalışmaları bulunan Spektral Plasman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak mesabe yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda nokta kayran bir altın sahası ile alay malay sarrafiyelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değaksiyonikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı mesabe yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Grup’a yayımcı esrar ruhsatları ile esenlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Grup esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal ast konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili de marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak aksiyontiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.sutaş ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası bulunmak üzere dü sınai hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makaslamaklı açıklamada telakkilerine nokta verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koskocaman ilhak mesabe sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise natürel gereç konstrüksiyonsındaki berhavaluklar sayesinde ali derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda izolasyon esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik arz planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine normal rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada nokta kayran inceliklara için üste, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://yesilrenk.name.tr/ https://guvenliksirketleri.name.tr/ https://akicikonusmadiksiyon.name.tr/ https://sahasatisdanismani.name.tr/ https://kapadokyabalayiotelleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al